Ostatnio omówiliśmy siedem z dwudziestu dwóch karty tarota, należących do Arak Wielkich, były to po kolei: 0-Głupiec, 1-Mag, 2-Kapłanka, 3-Cesarzowa, 4-Cesarz 5-Arcykapłan oraz 6-Kochankowie.

Karty Tarota

Karty Tarota

Jak często podkreślamy (i będziemy to robić dalej!), znaczenie kart tarota jest bardzo ważne, jeśli chcemy przeanalizować naszą wróżby online czy tarot online. Dochodzą też głosy, że wiele osób interesuje się wróżby z kart klasycznych. Co oznacza, że wróżby z kart cieszę się dużą popularnością. Wróćmy jednak do omówienia kolejnych karty tarota.

7-Rydwan to pozytywny ładunek, karty tarota posiada wielką moc, gdyż symbolizuje pojazd, zwycięstwo, długo wyczekiwany sukces, zdobyty bardzo ciężką pracą. Rydwan może nam też przynieść wiadomość, najczęściej taką, której się nie spodziewamy. Gdy Rydwan pojawi się we wróżby online, możemy również spodziewać się wyjazdu w delegację.

Przejdźmy do dziewiątej karty tarota, czyli 8-Siły.Bardziej doświadczone osoby wiedzą, że wróżby z kart to przede wszystkim symbolika, oczywiście wkraczająca w nasze życie w odpowiednim momencie. Wracamy jednak do Siły. Każdy z nas wie, że jest ona niezmiernie ważna, zarówno dla naszego ciała, co za tym idzie – zdrowia, a także hartu ducha, pasji czy na przykład pewności siebie oraz witalności. Wróżby z kart może też zwiastować pojawienie się w naszym życiu namiętności.

Teraz z najbardziej odległego zakamarka pustkowia, 9-Hermit, zwany też często pustelnikiem. Po raz enty należy odwołać się do symboliki. Skoro pustelnik, to wróżby online mogą być związane z ascetycznym trybem życia, rozwojem duchowym, poszukiwaniem własnego ja, Może to być czas spędzony w samotności, ale też na doradztwie innym. Tarot online pozwoli wam zagłębić się we wróżby z kart.

Nie przesadzimy mówiąc, że strzałem w dziesiątkę dla osób pragnących zmian w życiu, wyczekujących cudów czy oczekujących wielkich przewrotów, będzie wróżby online, w której pojawi się 10-Koło Życia lub Koło Fortuny. Karty tarota wysyła jasny sygnał o zbliżającym się zbiegu okoliczności, wielką szansą niezwykłym zdarzeniu. Może w naszym życiu pojawi się przypadkiem ktoś ważny, może będzie to mechanik, a może astrolog?

11-Sprawiedliwość, zwana również Wagą. Tak, jak po burzy wychodzi słońce, tak po długiej życiowej, wędrówce człowieka czy rozwiązaniu konfliktu, problemu i tym podobnych przychodzi upragniony spokój, kojące poczucie sprawiedliwości. Pamiętajmy, że karty tarota zwiastuje sprawiedliwość absolutną, poczucie stabilizacji.

Kolejna karty tarota to 12-Wisielec, niestety wróżby z kart nie zwiastuje nic dobrego. Wisielec wskazuje na nieszczęście wewnętrzne, ogromne poczucie samotności, a także stagnacja, utkwienie w jednym miejscu i niemoc z tym związana. Tarot online w którym pojawi się wisielec niestety nie zwiastuje nic dobrego, może być jednak motywacją do tego by za wszelką cenę coś zmienić.

Robi się coraz mroczniej, czas na 13-Śmierć. Śmierć może oznaczać faktyczną lub metaforyczną formę utraty, może wiązać się na przykład z przeprowadzką, związaną z bardzo trudnymi decyzjami – czyli ze stratą przyjaciół. Możemy też spodziewać się bardzo trudnej drogi do osiągnięcia zasłużonego spokoju. Wróżby z kart to prawdziwa skarbnica wiedzy. Znaczenie kart tarota wyjaśnia wróżby.

Omówiliśmy dziś kolejne siedem karty tarota. Jak widać wiedza, jaka jest potrzebna do wróżby z kart, jest ogromna. Gdy dokończymy Arkana Wielkie z talii tarot online, omówimy wróżby z kart klasycznych. Jest to kolejny ciekawy temat dla osób lubiących wróżby online.